Letní filmové příměstské tábory

TÝDEN S FILMOVÝM ŠTÁBEM KARLA ZEMANA

Sluníčko venku vybojovalo každoroční bitvu nad chladnými mrazy, školní rok se chýlí ke konci a léto se nezadržitelně blíží! A tak jako každý rok je třeba vymyslet aktivní a zábavný program na letní měsíce pro naše ratolesti. Jeho nezbytnou součástí je samozřejmě aspoň jeden letní tábor. A proto slavnostně zahajujeme přihlašování do letních filmových příměstských táborů v Muzeu Karla Zemana.

Jako každý rok nabízíme dopolední workshopy filmové animace a odpolední program s filmovou tématikou. Děti si letos vyzkouší např. práci ve zpravodajském televizním středisku v Národním technickém muzeu, ve fotografickém ateliéru si fotogramem vyrobí vlastní fotografii, prohlédnou si rozhlasové vysílací studio a newsroom, a navštíví jedinečnou výstavu světoznámé počítačové hry ve Středočeském muzeu v Roztokách u Prahy a samozřejmě i naše interaktivní Muzeum Karla Zemana.

Odborné lektorky animace ze spolku Ultrufun je zasvětí do krás filmové animace. Vysvětlí jim její technické i kreativní principy a společně si spolu vyrobí táborový film, na jehož premiéru budou rodiče pozvání. Samozřejmě ve světě filmu nechybí ani večírky, a tak si poslední den děti užijí závěrečnou „dotočnou“ na lodi při plavbě po Čertovce a Vltavě!

Filmový příměstský tábor probíhá vždy od pondělí do pátku od 8:30 do 18:00 a je určen pro děti od 7 do 15 letCena tábora je 4 200 Kč na dítě. V roce 2019 vypisujeme 8 turnusů počínaje v pondělí 8. července.

Více informací a přihlášky na jednotlivé turnusy filmových příměstský táborů naleznete ZDE.