KOUPIT VSTUPENKU
E-SHOP

Kurzy animace a trikové tvorby pro dospělé

V období únor-červen 2019 nabízíme:
  1. kurz klasické animace a trikové tvorby – kapacita zaplněna

Nejen děti, ale i dospělí mohou v Muzeu Karla Zemana proniknout do tajů animovaného filmu. Kurzy animace jsou určeny milovníkům animovaného filmu, hravým dospělým a všem, kteří si rádi odpočinou od shonu dnešní doby. Pojďte s námi rozhýbat svět!

Co říkají na kurz animace a trikové tvorby jeho účastníci?

„Den se sešel se dnem a už mám před sebou náš kolektivní film, který může, jak věřím po jeho zhlédnutí, směle kandidovat v kategorii animovaných filmů na Oscara. Pravda je, že nebýt Vašich rad a pomoci, byl by to horký kandidát na ocenění z druhého konce, něco ve smyslu Zlatá jahoda, ale tak už to někdy v životě bývá. Přeji Vám mnoho spokojených žáků, tak jako jsme byli my a taky mnoho sil, energie, trpělivosti s každou skupinou, která k Vám přijde poznat a vyzkoušet si to, s čím se setkává pouze jako divák.“ – Jaroslav


01 Kurz klasické animace a trikové tvorby

Pravidelné kurzy animace a trikové tvorby pro dospělé budou probíhat ve formě dvanácti na sebe navazujících dvouhodinových bloků. Zkušení lektoři, členové spolku Ultrafun, vás provedou celým procesem přípravy animovaného filmu. Je možné vycházet ze Zemanových filmů – Cesta do pravěku, Vynález zkázy či Ukradená vzducholoď – nebo po dohodě s lektorkou popustit otěže vlastní fantazii. Účastníci kurzu se stanou scénáristy, režiséry i mistry speciálních efektů a odnesou si vlastní animovaný film.

Termín
Start
Zbývá míst
Pondělí 19:00–21:0025. 02. 2019kapacita zaplněna

 

Poděkování
Kurzy animace pořádáme za podpory Městské části Praha 1.