KOUPIT VSTUPENKU
E-SHOP

Strašidelná Čertovka

22. 7. 2020
Strašidelná Čertovka

Vyjeďte si s dětmi na netradiční večerní plavbu po Čertovce, během které potkáte hned několik malostranských strašidel a prozkoumáte z lodičky tajemná zákoutí nejkrásnějšího říčního kanálu Prahy. Nechte se vtáhnout do světa pražských pověstí a poplujete po Vltavě v místech, kde pražská strašidla pořádají své reje. Průvodce na lodi vám bude dělat vodník a společnost obstarají bubáci a strašidla vyprávějící pověsti a příběhy o svých smrtích i životech.

Akce je vhodná pro rodiny s dětmi. Lodička vyplouvá každých 15 minut mezi 17:00 a 20:45. Doba trvání jedné plavby je 30 minut. Lístek na osobu stojí 220 Kč. Nově zakoupíte vstupenky přes Ticket SMS Portal

KOUPIT VSTUPENKU

Sraz vždy 10 min. před začátkem plavby na dvoře Muzea Karla Zemana u bílé paní. Na palubu není možné vzít si kočárek. Po dohodě na místě před plavbou je možné kočárek nechat v prostorách Muzea. Pokud bude sedět dítě z kočárku na klíně dospělého vstup zdarma bez lístku. Na palubu lodi není možný vstup se psem. 

Aktuální informace o akci v události na muzejním facebooku @muzeumkarlazemana. Dejte nám vědět, že se zúčastníte!

Strašidelnou Čertovku pořádá Muzeum Karla Zemana ve spolupráci s Muzeem pražských pověstí a strašidel a Muzeem alchymie.