7. Narozeniny Muzea Karla Zemana

4.–6. 10. 2019

Od pátku 4. října do neděle 6. října slavíme 7. narozeniny Muzea Karla Zemana! A protože je sedmička obecně považována za šťastné číslo, tak se letošní narozeninový program týká štěstí a náhody. Pro každého 7. návštěvníka jsem připravili vstup do expozice zcela ZDARMA. Zkuste své štěstí a oslavte s námi 7. narozeniny Muzea Karla Zemana!

Vaše štěstí pomůže dětem v neštěstí

Během celého narozeninového víkendu získá každý 7. návštěvník vstup do Muzea ZDARMA! Počet návštěvníků se během celého dne sčítá. Pokud je 7. návštěvník součástí rodiny, vztahuje se volný vstup až na dva dospělé a dvě děti. Akce se nevztahuje na vstupenky zakoupené online.

Hodnotu vstupného za každého 7. návštěvníka navíc Muzeum daruje neziskové organizaci Lata. Nezisková organizace Lata pomáhá mladším i dospívajícím dětem zvládat nepříznivé nebo ohrožující situace a pomáhá posilovat jejich schopnost takové situace samostatně zvládat. Díky pečlivě vybrané síti dobrovolníků podporuje Lata nejen osamocené mladé lidi, kteří z různých důvodů nezvládají svůj každodenní život, ale často pomáhá i kompletním rodinám zvládat rizikové rodinné i sociální situace.

Čím více návštěvníků během oslav do Muzea dorazí, tím rozdáme větší počet volných vstupů, a tím více financí budeme moct dětem darovat.

Narozeninový program

Kromě podpory Laty se můžete těšit na nový animační koutek přímo v expozici. V rámci prohlídky si tak budete moct sami vytvořit svůj vlastní animovaný film s karlozemanskou estetikou. Během celých oslav budou volně přístupné projekce všech tří digitálně restaurovaných filmů Karla Zemana včetně Cesty do pravěku, jejíž premiéra proběhla letos v dubnu. Připraveny jsou pro Vás také bezplatné komentované prohlídky Muzea. Jejich kapacita je omezena na 15 osob a rezervace předem je nezbytná. Začátek prohlídky je každý narozeninový den v 18:00 hodin. Vstup na prohlídku je podmíněn platnou vstupenkou do Muzea Karla Zemana.

PLNĚ OBSAZENO

Důležité info

Muzeum bude od pátku 4. října do neděle 6. října otevřeno od 10:00 do 18:00 (poslední vstup v 17:00). Od 18:00 budou probíhat komentované prohlídky muzea, na které je nutné místo rezervovat předem.

Akce se nijak nevztahuje na skupinové vstupné. Změna programu vyhrazena.

Dejte vědět, že se zúčastníte!

Pro aktuální informace, zajímavé fotografie a další zprávy o programu sledujte facebookovou událost.