KOUPIT VSTUPENKU
E-SHOP

Kreativní výtvarné dílny

V kreativních výtvarných dílnách si můžete vytvořit lampičku z filmových pásů a seznámit tak děti s čím dál méně dostupným filmovým materiálem, linorytovými tiskátky s motivy z filmů Karla Zemana vlastnoručně vyzdobit pohledy, nabarvit zábavné sádrové odlitky s motivy z filmů Karla Zemana a mnoho dalšího.

Odborný lektor vás provede postupem výroby a poskytne veškerý potřebný materiál. K dosažení co nejlepších výsledků využíváme různé techniky a technologie, podle individuálních potřeb a schopností jednotlivých účastníků dílen. Vše, co si během dílen vyrobíte, si můžete také odnést domů. Výtvarné dílny jsou vhodné jako doplněk k návštěvě expozice i samostatně.

Kreativní výtvarné dílny jsou pouze pro skupiny s předchozí telefonickou rezervací. Dílny jsou součástí našich doprovodných akcí, programů pro školy nebo narozeninových oslav. Po domluvě lze uspořádat speciální termín.
Ukradená vzducholoď


Ve filmech Karla Zemana se často objevují netradiční dopravní prostředky a jedním z nich je i vzducholoď. Přijď za námi do muzea a ve výtvarné dílničce inspirované filmem Ukradená vzducholoď určené pro všechny věkové kategorie si vyrob vzducholoď podle svých představ!


Cena: 90 Kč na osobu pro veřejnost, 90 Kč na osobu v rámci školní skupiny


Lampička z filmových pásů


Pro milovníky světelných efektů jsme připravili výrobu originální lampičky z filmových pásů. Lampičky nejen krásně svítí, ale vytváří i unikátní stíny z filmových pásů, které budou děti doprovázet na cestě do říše spánku. Lampičku pod vedením našich zkušených lektorů zvládne bez problémů každý.


Cena: 90 Kč na osobu pro veřejnost, 75 Kč na osobu v rámci školní skupiny


Linorytové výtvarné dílny


Chceš si vyrobit originální pohled? Máme pro tebe připravená linorytová razítka s postavami z filmů Karla Zemana. Například s panem Prokoukem, Baronem Prášilem, mamutem z Cesty do pravěku nebo s ponorkou Sword. Pohledy pro tebe máme v muzeu, ale můžeš si donést i jiný materiál k potištění. Dílnička je určena pro všechny věkové kategorie.


Cena potisku tří pohledů: 30 Kč na osobu pro veřejnost, 30 Kč na osobu v rámci školní skupiny