KOUPIT VSTUPENKU
E-SHOP

Narozeninové oslavy

Uspořádejte pro své děti netradiční oslavu narozenin v kouzelném světě! Poskládat jí můžete z mnoha programových částí. Záleží jen na vás, co si vyberete.

Do tajů filmové tvorby, efektů a triků vás zasvětí zkušený průvodce. Na ukázkách v naší expozici vysvětlí, jak vznikala filmová kouzla režiséra Karla Zemana v tak známých filmech, jako je třeba Cesta do pravěku, a přidá i historky ze zákulisí filmového natáčení. Děti si jistě užijí interaktivní zákoutí i hry s pokladem, připravené speciálně pro naši expozici. Na památku si děti odnesou fotografie či videa pořízené v kulisách Zemanových filmů i vlastnoručně vyrobenou lampičku z filmových pásů nebo pohled.

Jak může vypadat narozeninový program?

Příchod dětí, přivítání.

Komentovaná prohlídka Muzea Karla Zemana se zkušeným průvodcem zasvětí děti do tajů filmové tvorby a filmů Karla Zemana jako je např. Cesta do pravěku nebo Vynález zkázy. Děti si jistě užijí interaktivní prostředí, kde si mohou vše vyzkoušet a užít. Taktéž je pro ně připravena motivační hra, na konci které najdou poklad (trilobit z Cesty do pravěku nebo ponorka z Vynálezu zkázy). Průvodce vždy prohlídku i hru přizpůsobuje věku dětí.

Kreativní výtvarná dílna, ve které si vytvoří originální výrobek dle své fantazie – lampičku z filmových pásů, vlastní ukradenou vzducholoď nebo pohledy linorytovými tiskátky s motivy z filmů Karla Zemana. To vše pod vedením lektora, který vás provede postupem výroby a poskytne veškerý materiál k výrobě.

Workshopy animace, ve kterých se děti stanou animátory a během dvou hodin si natočí vlastní animovaný film.

Malování na obličej/ malování na děti, ve kterém se děti nechají ozdobit motivy z filmů Karla Zemana. A nebo se nechají ozdobit dle své vlastní fantazie. I to nemožné je možné! Používáme zdravotně nezávadné barvy pro malování na kůži. Pozor, obrázky snižují ochotu se umýt;-)

Volná zábava zahrnuje vybarvení sádrového trilobita nebo ponorky, občerstvení, gratulace a předání dárků oslavenci.

Důležité informace

 • Oslava je možná od pondělí do neděle od 10:00 – 18:00
 • Dvě dospělé osoby jako doprovod zdarma, účast rodičů není povinná. Pokud se oslavy chtějí zúčastnit další dospělé osoby, možnost dokoupení vstupenek dle platného ceníku Muzea Karla Zemana.
 • Po celou dobu oslavy je Vám k dispozici místnost, kterou je možné si vyzdobit a připravit.
 • Rodiče se mohou aktivně zapojit do příprav a programu celé oslavy nebo nechat oslavu pouze na zkušeném průvodci.
 • V případě zájmu můžeme poskytnout graficky připravené pozvánky s motivy z filmů Karla Zemana. Vybrat si můžete ze dvou typů – Vynález zkázy a Baron Prášil.
 • Občerstvení je možné si přinést vlastní nebo objednat z následujícího:
  • nealkoholické nápoje z muzejního obchodu
  • pizzu ze sousedící restaurace za zvýhodněnou cenu 150 Kč
  • 16 ks čerstvých sandwichových baget v různých variacích (masové, vegetariánské, s rybami aj.) pro 6-8 osob za cenu od 600 Kč
  • sladkou kombinaci 14 ks muffinů za cenu od 650 Kč

 

Cena oslavy

Vstupné do expozice pro jedno dítě 190 Kč
Balíček muzeum a plavba lodí pro jedno dítě 450 Kč
Workshop animace pro skupinu do 7 dětí 2 490 Kč
Workshop animace pro skupinu 8 – 14 dětí 4 980 Kč

Malování na obličej/ Malování na děti 1 500 Kč/ hodinu/ max 7 dětí
Výtvarná dílna pro jedno dítě od 30 – 90 Kč dle vybrané dílny.
Organizační servis 1 500 – 3 000 Kč dle náročnosti programu a produkční přípravy oslavy.

Objednávka oslavy

Pro naplánování oslavy dle vašich představ či rezervaci termínu nám napište na e-mail oslavy@muzeumkarlazemana.cz. Ozveme se Vám a společně naplánujeme originální narozeninovou parádu.