KOUPIT VSTUPENKU
E-SHOP

9. narozeniny Muzea Karla Zemana

2.-3. 10. 2021
Čarodějné Velikonoce v Muzeu Karla Zemana

Mocný čaroděj dorazil do hlavního města a nabírá nové učně do kouzelné služby! Přijďte s dětmi o víkendu 2.-3. října oslavit deváté narozeniny Muzea Karla Zemana a prožijte spolu čarodějné dobrodružství na motivy oblíbené strašidelné pohádky Čarodějův učeň. Akce je vhodná pro děti od 6 let a jejich rodinu.

Počítejte se zábavou, poučením i lstivými kouzly. Hned na začátku služby totiž všichni zájemci zjistí, že s čarodějem není radno si zahrávat! Každý jeho učeň se promění v havrana (děti dostanou havraní masku, kterou si budou moci odnést domů). Zpět v člověka se promění jen tehdy, když přinesou měšec plný zlaťáků, které získají za splněné úkoly v Muzeu a v okolí Kampy. Úkoly otestují jejich fyzické i psychické síly, naučí je něco o své nové havraní podobě a postaví je před důvtipné hádanky. Za své úsilí budou učni odměněni navrácením lidské podoby a čarodějným dárkem upomínajícím jejich službu.

Vstupenky k prodeji

Jaké úkoly na děti čekají?

Učni musí prokázat odvahu, důvtip, zručnost, schopnost učit se novým znalostem a talent kouzlit. Úkoly budou vtipné a náročné tak, aby je každý zvládl s úsměvem a radostí. Nejprve se učni dozví něco více o své nové ptačí podobě. Seznámí se s několika zástupci z čeledi krkavcovití. Zjistí, jak a kde žijí, a čím se od sebe odlišují. V druhém úkolu prokáží, že mají odvahy na rozdávání a nebojí se neznámého. Ve třetím úkolu dokáží čarodějovi, že mají magické nadání. Ve čtvrtém a v pátém úkolu otestují svůj důvtip a zručnost.

Ale pozor! Pokud učni úkoly nezvládnou a nezískají za jejich dokončení zlatou minci, navždy zůstanou ve své nové havraní podobě :).

Na co se můžete ještě těšit?

Co víc si ještě přát? Třeba osobní setkání přímo s čarodějem v jeho strašidelné chýši! Nestačí? A co se s ním vyfotit?

Další informace o akci

Do čarodějových služeb se hlaste 2. 10. a 3. 10. mezi 10:00 a 18:00 (poslední začátek hry v 17:00) na pokladně Muzea Karla Zemana. Výměnou za platnou vstupenku do expozice získáte měšec k zlaťákům a úpis k službě potřebný k zahájení hry. Doporučujeme zakoupit online vstupenky předem v muzejním e-shopu s 10% slevou. Přijďte s námi oslavit 9 let na muzejní pražské scéně v čarodějném duchu!

Vstupenky k prodeji

Hra bude probíhat uvnitř expozice i v blízkém okolí Muzea. Vstup do expozice je možný pouze s platnou vstupenkou.