Výstava pohádky Čertí brko

24. 11. 2018 – 6. 1. 2019
Hlavní postavy pohádky Čertí brko

do neděle 6. ledna 2019 je v poslední místnosti expozice k vidění unikátní výstava kostýmů a rekvizit z nové české pohádky Čertí brko! Umožní vám nahlédnout do zákulisí natáčení, z blízka si prohlédnout originální filmové rekvizity a kostýmy a vyfotografovat se ve filmové stojně s hlavními postavami filmu. Konečně si budete moct v klidu prohlédnout legendární fofrnec, rukcuk nebo čertivizor a přijít na kloub jejich čarovným silám.

Pekelná akční sleva do Muzea

Filmová pohádka Čertí brko je k vidění v kinech od 29. listopadu 2018. Pokud si schováte lístek z kina, získáte od nás v Muzeu Karla Zemana 20% slevu na vstup do celé expozice, včetně doprovodné výstavy pohádkových kostýmů. Slevu nelze kombinovat s jinými akčními slevami.

Něco málo na památku

Pro malá i velká čertiska máme v muzejním obchodě a online e-shopu připravené čertovské suvenýry. Našim muzejním tipem jsou kouzelné čertí rohy, neb sluší opravdu, ale opravdu úplně všem!

Ať vám nic neunikne!

Pro aktuální informace a novinky o výstavě kostýmů z pohádky čertí brko sledujte facebookovou událost a dejte nám vědět, že se zúčastníte.

Na co dalšího se můžete o Vánocích u nás těšit?