KOUPIT VSTUPENKU
E-SHOP

Čarodějné Velikonoce

ZRUŠENO
Čarodějné Velikonoce v Muzeu Karla Zemana
Z důvodů restriktivních nařízení a doporučení vlády týkajících se šíření koronaviru v České republice jsme nuceni Čarodějné Velikonoce zrušit. Všichni účastníci se zakoupenou vstupenkou byli informování e-mailem o dalším postupu. V případě, že se k Vám potřebné informace nedostaly, prosím, kontaktujte nás na info@muzeumkarlazemana.cz. Omlouváme se za vzniklé komplikace a děkujeme za pochopení. Věříme, že až se situace uklidní, užijeme si společně mnoho jiných krásných akcí. 

 

Mocný čaroděj dorazil do hlavního města a nabírá nové učně do kouzelné služby! Přijďte s dětmi o Velikonoční prázdniny do Muzea Karla Zemana v Praze a zažijte spolu čarodějné Velikonoce na motivy oblíbené strašidelné pohádky Čarodějův učeň. Akce je vhodná pro děti od 6 let a jejich rodinu.

Počítejte se zábavou, poučením i lstivými kouzly. Hned na začátku služby totiž všichni zájemci zjistí, že s čarodějem není radno si zahrávat! Každý jeho učeň se totiž promění v havrana (děti dostanou havraní masku). Zpět v člověka se promění jen tehdy, když přinesou měšec plný zlaťáků, které získají za splněné úkoly v Muzeu a v okolí Kampy. Úkoly otestují jejich fyzické i psychické síly, naučí je něco o své nové havraní podobě a postaví je před důvtipné hádanky. Za své úsilí budou učni odměněni navrácením své lidské podoby a čarodějným dárkem upomínajícím jejich službu.

Jaké úkoly na děti čekají?

Učni musí prokázat fyzickou zdatnost, kreativitu i smysl pro humor. Úkoly budou vtipné a náročné tak, aby je každý zvládl s úsměvem a radostí. Nejprve se učni dozví něco více o své nové ptačí podobě. Seznámí se s několika zástupci z čeledi krkavcovití. Zjistí, jak a kde žijí, a čím se od sebe odlišují. V druhém úkolu obstarají bezpečný transport velikonočních vajíček po parku Kampa. Nakonec si projdou Muzeum a využijí svou kreativitu k vyluštění čarodějné záhady.

Ale pozor! Pokud učni úkoly nezvládnou a nezískají za jejich dokončení zlatou minci, navždy zůstanou ve své nové havraní podobě :).

Na co se můžete ještě těšit?

Co víc si ještě přát? Třeba osobní setkání přímo s čarodějem v jeho strašidelné chýši! Nestačí? A co se s ním vyfotit?

Další informace o akci

Do čarodějových služeb se hlaste od 9. 4. do 11. 4. mezi 10:00 a 18:00 (poslední začátek hry v 17:00) na pokladně Muzea Karla Zemana. Výměnou za platnou vstupenku do expozice získáte měšec k zlaťákům a úpis k službě potřebný k zahájení hry. Doporučujeme zakoupit online vstupenky předem v muzejním e-shopu s 10% slevou. Přijďte si užít Velikonoce v čarodějném duchu!

KOUPIT VSTUPENKY

Hra bude probíhat uvnitř expozice i v okolí Muzea (Kampa park, podloubí Karlova mostu). Vstup do expozice je možný pouze s platnou vstupenkou.

 

Aktuální informace a zajímavosti sledujte na Facebookové události.