Den dětí v Muzeu Karla Zemana

1. 6. 2022
Den dětí

Oslavte Den dětí v Muzeu Karla Zemana a pomáhejte s námi. Spojili jsme se s nadačním fondem Šatník a výnos z dětských vstupenek 1. 6. 2022 poputuje právě do Šatníku Praha.

Nadační fond Šatník pomáhá rodinám samoživitelů a snaží se jim zlepšit život. Aktuálně Šatník podporuje také uprchlické rodiny z Ukrajiny a my v Muzeu bychom nejen ukrajinským dětem rádi zpříjemnili život v ČR.

Výnos ze všech dětských vstupenek prodaných 1. 6. 2022 věnujeme nadačnímu fondu Šatník ve formě dětských potřeb a hraček. A aby návštěvníci Muzea Karla Zemana věděli, že pomáhají nejen samoživitelům, ale také válečným uprchlíkům z Ukrajiny, dostanou u vstupu malý dárek.

Přijďte si s celou rodinou užít Den dětí do Muzea Karla Zemana a podpořte tím dobrou věc.

Děkujeme a těšíme se na vás!