KOUPIT VSTUPENKU
E-SHOP

Vánoce s dinosaury

Vánoce s dinosaury v Muzeu Karla Zemana

Kapři, sněhuláci, sobi? Nesmysl! Brontosaurus, mamut, T-rex a jiná pravěká zvířata – to je motiv letošních Vánoc! Alespoň u nás v Muzeu Karla Zemana. Vánoční program nabitý dinosaury a dalšími motivy z Cesty do pravěku si můžete užít během celého prosince. A na co všechno se můžete těšit?

Stínové divadlo

Správní dinosauři se tmy nebojí a rádi předvedou svá mohutná prehistorická těla ve světle reflektorů … Přijďte si s dětmi pohrát se světly v pravěkém stínovém divadle a rozehrát černobílou Cestu do pravěku podle svých představ. Divadlo je přístupné během prosincové otevírací doby Muzea s platnou vstupenkou do expozice.

Dinosauří výtvarné dílny

Každý prosincový víkend si všichni tvořiví návštěvníci Muzea mohou na konci expozice vyrobit dinosaura na několik způsobů. Je libo papírový nebo sádrový? Barevný nebo bílý? Pro náročné dobrodruhy je připravena výroba dinosauří čepice! Dílničky jsou k platné vstupence do Muzea zcela zdarma.

Vánoční workshopy animace

Nadělte pod stromeček svůj vlastní animovaný film vyrobený na vánočních workshopech animace. Vybírat můžete hned ze dvou termínů a dvou druhů animace. Workshopy pořádáme ve spolupráci s Free Cinema a jsou vhodné pro dospělé a pro děti od 7 let.

7. 12. 10:30-13:00 Workshop kreslené animace

21. 12. 10:30-13:00 Workshop ploškové animace

Přijďte s námi oslavit Vánoce okořeněné dinosaury a pravěkými tvory. Otevřeno máme denně od 10:00 do 19:00 (poslední vstup v 18:00). Zavřeno je pouze 24.–25. 12., 31. 12. a 1. 1. Těšíme se na vaši návštěvu a přejeme vám krásné svátky – dinosauří!