KOUPIT VSTUPENKU
E-SHOP

Dokonalé balení pro vaše dárky

25. 11. 2020

Objednávky z e-shopu Muzea Karla Zemana vám nyní přijdou v ekologickém balení, dokonalém pro vaše dárky. Součástí balení jsou produktové kartičky s příběhem a překvapením, a ještě můžete vyhrát hodnotné ceny v soutěži na sociálních sítích.

Muzeum Karla Zemana je v aktuální situaci stále ještě uzavřeno. Zůstáváme však pozitivní. Teda negativní, ale s pozitivní náladou. Vytvořili jsme nové ekologické krabičky, které šetří životní prostředí, usnadní vám balení vánočních dárků a ještě vás potěší jedinečným přáním!

Krabičky, ve kterých vám posíláme vaše objednávky, jsou recyklovatelné a šetrné k životnímu prostředí. Doba plastová je dnes už jako pravěk a my si Cestu do pravěku představujeme rozhodně jinak. Progresivní balení objednávek vám také usnadní Vánoce. Krabička je totiž navržena tak, abyste ji nemuseli balit a plýtvat tak balicím papírem. Vánoce jsou za dveřmi, tak na nic nečekejte a objednejte si originální dárky z e-shopu Muzea Karla Zemana ještě dnes.

Součástí balení jsou produktové kartičky s citáty Karla Zemana, které produktům dodávají příběh a tematicky vyobrazují film, kterým byl váš dárek inspirován. Kromě produktových kartiček na vás čeká v každé objednávce ještě malé překvapení. Stačí jen odpovědět na otázku v nákupním procesu na e-shopu.

Navíc pro vás máme soutěž o hodnotné ceny! Natočte, jak otevíráte nové balení dárků z Muzea Karla Zemana a video nasdílejte na Instagramu nebo na Facebooku s označením @muzeumkarlazemana. Vždy na konci měsíce vyhlásíme jednoho výherce a jeho kreativitu oceníme originálním dárkem.

Součástí každého balíčku jsou i popisky s přáním, které vám zaručeně zlepší den. Tyto originální popisky vytváří naše kreativní produkční Lucie, která s vámi řeší i objednávky a jejich případné změny. Věříme, že vás Lucka rozesměje i potěší a především vám novým ekologickým balením a objednanými dárky udělá radost!