KOUPIT VSTUPENKU
E-SHOP

Překročili jsme druhý milník na DONIO

29. 9. 2022
Ukradená vzducholoď

Druhý milník pokořen!

Milí fanoušci Karla Zemana. Děkujeme, že pomáháte Ukradené vzducholodi vzlétnout! Díky vám jsme dosáhli na DONIO už druhého milníku, a to znamená, že se vrháme do příprav Blu-ray disku digitálně zrestaurované verze filmu Ukradená vzducholoď! Už teď vám ale můžeme slíbit, že oficiální Blu-ray disk vydáme na začátku prosince.

A to ještě není všechno! Počkejte si, jaké další odměny pro vás na DONIO připravujeme. Můžete se těšit na Hendrick’s GIN v kabátu Ukradené vzducholodi3D model  Ukradené vzducholodi nebo exkluzivní zážitky od Park Holiday resort.

V úterý 4. října bude mít Ukradená vzducholoď premiéru v kině Lucerna a my už se moc těšíme. Doufáme, že se na premiéře společně potkáme a třeba prohodíme pár slov o tom, čím je film výjimečný a proč má své místo i v dnešním digitálním světě. A jestli vám samotný film nestačí, můžete si před slavnostní premiérou ještě zaběhnout do Muzea Karla Zemana a připomenout si umění českého kouzelníka filmového plátna. Vstupenky jsou stále ještě k dostání na DONIO.cz

Děkujeme za podporu a těšíme se na vás!

Vtupenka na premiéru Ukradené vzducholodi Slavnostní premiéra se vstupem do Muzea Karla Zemana