KOUPIT VSTUPENKU
E-SHOP

Interaktivní audioprůvodce expozicí

Mít vlastního průvodce světem fantazie Karla Zemana přímo ve svém vlastním telefonu nebylo nikdy jednodušší!

Připravili jsme pro vás hned dvě verze audioprůvodce, díky nimž vám v expozici neunikne žádná zajímavost, dozvíte se ještě něco navíc a budete mít možnost prohlédnout si doposud nepublikované materiály.

Verze pro dospělé je určena jak návštěvníkům, kteří se s tvorbou Karla Zemana teprve seznamují, tak filmovým fajnšmekrům, kteří ocení i
zákulisní informace z natáčení, bonusová videa a fotografie. Díky této verzi audioprůvodce se v muzeu octnete ve společnosti jednoho z nejpovolanějších průvodců –  Ondřeje Beránka, filmového producenta a spoluzakladatele muzea, který verzi obsahově připravil i namluvil.

Verze pro děti je připravena tak, aby probudila zvědavost a fantazii těch, pro které Karel Zeman tvořil nejraději. Hravě,  srozumitelně a laskavě nabízí dětem pohled pod pokličku počátků animované filmové tvorby. Věříme, že děti audio průvodce nadchne a jsme zvědavi, jak si poradí s kvízem, který jsme si pro ně na trase připravili. Děti trasou provede hlas Evy Klesnil Sinkovičové.

Jak průvodce získám?

Velice jednoduše

  • Stáhněte si do svého telefonu aplikaci TourStories. Aplikace je určena pro systémy Android i iOS. Nejlépe ještě před návštěvou našeho muzea.
  • Navštivte Muzeum Karla Zemana.
  • Trasa je zdarma ke stažení pomocí QR kódu umístěného na pokladně muzea a prostorách expozice.
  • Užijte si nový rozměr prohlídky;-)

UŠETŘETE ČAS V MUZEU A STÁHNĚTE SI APLIKACI HNED