Konec pauzy! Od čtvrtka 3. 12. jsme zpět na scéně

30. 11. 2020

Klapka! Kamera! Akce… Jsme zpět na scéně! Od čtvrtka 3. 12. 2020 znovu otevíráme expozici Muzea Karla Zemana! Interaktivní trik z filmu Baron Prášil rozbalíme jako dárek v Vánocům.

V neděli Vláda ČR rozhodla o rozvolnění některých opatření a my se tak dostáváme zpět na scénu. Od čtvrtka 3. 12. 2020 znovuotevíráme expozici Muzea Karla Zemana a už se nemůžeme dočkat, že vás opět přivítáme v Saském dvoře na Malé Straně.

PES nám sice hlídá Muzeum a nedovolí naplnit celkovou kapacitu návštěvníků v expozici, ale i tak je u nás místo pro každého! Ať jste děti, rodiče, pár či jednotlivec, budeme se na vás od 3. prosince těšit v Muzeu Karla Zemana.

Pokud se těšíte na nový interaktivní trik, ve kterém se proletíte na dělové kouli jako baron Prášil, máte ještě čas na zakoupení dárkového poukazu se slevou 40 % na našem e-shopu. Interaktivní trik pro vás totiž chystáme jako dárek k Vánocům. Věříme, že Muzeum Karla Zemana vás okouzlí natolik, že si rádi přijdete vyzkoušet nový trik při druhé návštěvě po Vánocích.

Lepší časy už klepou na vrata Saského dvora! A my se vás nemůžeme dočkat!