KOUPIT VSTUPENKU
E-SHOP

Lednový workshop experimentální animace

19. 1. 2019
Ruka na animátorském stole

Vstupte v sobotu 19. ledna 2019 do experimentální laboratoře a využijte různorodé materiály k vytvoření svého animovaného filmu. Na dvouhodinovém workshopu experimentální animace budete tentokrát kombinovat pískovou animaci s variacemi transparentních a netradičních materiálů. Pomocí tzv. lightboxu a např. barevných fólií, skel, drátků, nití, rýže, plastelíny nebo písku vytvoříte vlastní film. Bude pouze na vás, jestli vyrobíte kreativní vizuální show, anebo krátký film s příběhem. Jediným limitem bude velikost vaší odvahy experimentovat!

Důležité informace:
  • Workshop se koná v areálu Muzea Karla Zemana, Saská 3, Praha 1 v sobotu 19. 1. 2019. Vybírat můžete ze dvou termínů – od 10:00 do 12:00 (VYPRODÁNO) a od 12:00 do 14:00.
  • Cena workshopu je 290 Kč na osobu.
  • Workshop povedou zkušení lektoři – absolventi oboru animace na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, profesionální animátoři z filmových studií, členové sdružení Ultrafun. Výsledkem workshopu bude krátký film.
  • Workshopy otevíráme při počtu minimálně 5 přihlášených zájemců do 17. 1. 2019. Maximální kapacita workshopu je 7 osob.
  • Neváhejte dlouho a svá místa si rezervujte právě teď. Workshopy se rychle plní!

PŘIHLÁSIT SE NA WORKSHOP

Vytvořit si můžete třeba taková videa: