KOUPIT VSTUPENKU
E-SHOP

Rozsviťte s námi Muzeum Karla Zemana

a nalaďte se na váš vánoční sen

V pátek 1. prosince 2023 společně rozsvítíme vánoční stromeček v Saském dvoře před Muzeem Karla Zemana.

V Muzeu Karla Zemana milujeme Vánoce. Ne ty uběhané a plné stresu. Ale ty opravdové, plné pohody, pohádek a atmosféry, kterou dovedou velkolepě doladit fantazie Karla Zemana. V době adventu s chceme zachumlat do huňatých dek, popíjet kakao a koukat se na pohádky. Třeba na veselý Vánoční sen nebo strašidelného a napínavého Čarodějova učně. Chceme být zase dětmi;-)

Máte stejné plány? Pojďme se tedy společně naladit na předvánoční čas, rozsvítit stromeček , zaposlouchat se do koled a mlsat první vánoční dobroty.

Kdy: 1. prosince 2023 v 17:00

Kde: V prostorách Saského dvora v Muzeu Karla Zemana

Na co se můžete těšit?

• Rozzáříme vánoční stromeček,