KOUPIT VSTUPENKU
E-SHOP

Vánoční workshopy animace

NADĚLTE POD STROMEČEK FILM
Naděl pod stromeček film
7. 12. 10:30-13:00 Workshop kreslené animace

Máte rádi kreslené filmy? A kreslíte rádi? Potom je tato animační technika, mimochodem jedna z nejstarších, přesně pro vás. Prosvětlovací destička, papíry, barevné tužky – jsme připraveni! A třeba se ukáže, že ve vás dřímá nový autor večerníčků. Stačí trocha trpělivosti a archy papíru pokreslené jednotlivými fázemi skoku tygra se po nasnímání změní v dobrodružný lov!

Workshop pořádáme ve spolupráci s Free Cinema Workshop probíhá v Muzeu Karla Zemana (Saská 3, Praha 1) a je vhodný pro dospělé a pro děti od 7 let. Workshop otevíráme při počtu minimálně 5 přihlášených zájemců do 5. 12. 2019. Cena na osobu je 290 Kč.

REZERVOVAT SI MÍSTO NA WORKSHOPU

Dejte vědět, že se zúčastníte – Facebook událost.

 

21. 12. 10:30-13:00 Workshop ploškové animace

Rádi kreslíte a vymýšlíte příběhy, ale tlačí vás čas a trpělivost není vaše silná stránka? Zkuste si ploškovou animaci!

Dobře vám poslouží nejen vaše kresbičky, ale třeba i obrázky z novin či fotografie. Základem jsou vystříhané části, které umožňují postavičku, rekvizity i pozadí v dílčích fázích proměňovat. Ruce, nohy, tělo, hlava, trocha spojovacího materiálu a velkolepá cesta vašeho hrdiny přes moře, pouště i hory začíná.

Workshop pořádáme ve spolupráci s Free Cinema a otevíráme jej při počtu minimálně 5 přihlášených zájemců do 19. 12. Cena workshopu je 290 Kč.

REZERVOVAT SI MÍSTO NA WORKSHOPU

Dejte vědět, že se zúčastníte – Facebook událost.