Večerní komentovaná prohlídka zn: exclusive

Genius & Gin

Milujete práci filmového génia Karla Zemana a rádi si užíváte život všemi smysly?  Baví vás ojedinělá spojení?

3x ANO? Pak přijměte naše pozvání!

V úterý 10. 10. 2023 od 19:30 – 22: 00 se pro vás brány muzea otevřou v nečekanou hodinu s nečekaným programem!

Čeká vás exkluzivní večerní soukromá komentovaná prohlídka Muzea Karla Zemana s degustací Hendrick´s Ginu, kterou vás osobně provede spoluautor muzea a filmový producent Ondřej Beránek.  Během prohlídky ochutnáte nejen nový gin Flora Adora, ale i muzejní signature drink připravený jen pro tuto speciální akci – „KAREL ZEMAN´S VISION“. Ochutnávat můžete ale i další rozmanité koktejly dle Vašich preferencí. Barman a všechny chutě Hendrick´s Ginu jsou tu jen pro Vás!

Zažijte vizuální lahodno v kombinaci s baladou pro chuťové pohárky!

Nákup vstupenky*

Součástí vstupenky je večerní soukromá komentovaná prohlídka se spoluautorem Muzea a filmovým producentem Ondřejem Beránkem, degustace tří druhů Hendrick´s Ginu s výkladem barmana a 1 drink Karel Zeman´s Vision.

Těšíme se na vás!

* Akce je přístupná pouze pro osoby starší 18 let

** Nákupem vstupenky vyjadřujete souhlas s možným pořizováním fotografií v průběhu akce a jejich následným využitím pro propagační účely Muzea Karla Zemana.

Atmosféru akce můžete ochutnat zde:

Změna programu vyhrazena