KOUPIT VSTUPENKU
E-SHOP

Po stopách Ukradené vzducholodi

15. října 2022

Vydejte se s dětmi na dobrodružnou cestu po stopách Ukradené vzducholodi. Přijďte si užít napínavou stopovačku po Praze, která vás zavede až na promítání nejdobrodružnějšího filmu Karla Zemana. Přidejte se k nám v sobotu 15. října a vydejte se s námi po stopách Ukradené vzducholodi

Během celé akce budou účastníci stopovačky hledat indicie, které je zavedou až na tajné místo. Tam už bude na úspěšné hráče čekat zbrusu nová restaurovaná verze filmu Karla Zemana – Ukradená vzducholoď, která patří k jeho nejnapínavějším snímkům. Máte tak jedinečnou příležitost být jedni z prvních diváků, kteří spatří Ukradenou vzducholoď v novém kabátě. Na tajném místě budou zároveň přichystány tématické kreativní dílny pro malé i velké, vhodné pro děti od 4 let.

  • Akce je vhodná pro děti od 4 let a jejich rodiny, ale i pro návštěvníky ostatních věkových kategorií a příznivce filmů Karla Zemana.
  • Po stopách Ukradené vzducholodi vzlétáme z Muzea Karla Zemana na pražské Malé Straně, mapu s indiciemi obdrží každý návštěvník k zakoupené vstupence do muzea na pokladně.
  • Stopovačka bude probíhat během soboty 15. října od 10 do 14 hodin.
  • Projekce Ukradené vzducholodi je na tajném místě naplánována na 12:30 a 15:00, proto doporučujeme vyrazit na stopovačku včas.
  • Mezi projekcemi se od 14:30 uskuteční beseda s jedním z herců filmu Ukradená vzducholoď, představitelem Tomáše, Hanušem Borem.

Návštěvníci se budou moct těšit nejen z hravého programu, ale i ze stálé interaktivní expozice a z trikových instalací ve venkovních prostorech Muzea, kde si mohou pořídit upomínky ve formě fotografií s filmovými triky Karla Zemana nebo s legendárním mamutem z filmu Cesta do pravěku. Otevřen bude i muzejní obchod, kde si návštěvníci mohou zakoupit originální předměty s motivy z filmů Karla Zemana.

Těšíme se na vás!