Workshopy animace s Animuj.cz

DUBEN 2019

Máme radost oznámit spolupráci s novým vzdělávacím projektem webu Animuj.cz pořádajícím workshopy a přednášky ze světa současné i klasické animace. Všechny vypsané workshopy se budou konat v nově zrekonstruované místnosti Filmohraní u nás v Muzeu Karla Zemana.

Podle slov zakladatelky projektu Karolíny Čížkové jsou workshopy unikátní tím, že se zabývají tématy, která jsou ve školách často opomíjena, ale v praxi běžně vyžadována. Workshopy jsou tak vhodné pro uchazeče či studenty multimediálních, filmových a animačních oborů, nebo pro již aktivní umělce, kteří si chtějí doplnit rozhled v určitých oblastech. Účastníci workshopu se tak blíže seznámí např. s animací v pohybu lidí i zvířat nebo se naučí s novými programy, které se na školách ještě často nevyužívají, např. Houdini, Dragonframe, Blender, Nooke aj. Lektoři workshopů jsou aktivní profesionálové již zavedení ve svém oboru. Učit se tak můžete např. od Martina Kleknera, jenž pracoval na úspěšné české počítačové hře Kingdom Come Deliverance od české společnosti Warhorse Studios.

Místo na workshopech je možné rezervovat na info@animuj.cz. S heslem „ANIMUJ V MUZEU“ navíc získáte 10% slevu!