Příjemnější začátek roku s Honzíkem a Mařenkou

6. 1. 2021

Ani rok 2021 nezačal nejlépe. Muzeum Karla Zemana je stále, až do odvolání, pro návštěvníky uzavřeno. Rádi bychom vám zpříjemnili chmurné zimní dny alespoň karlozemanskou Pohádkou o Honzíkovi a Mařence.

Uzavření Muzea Karla Zemana z důvodu vládních opatření trvá i v novém roce a zatím není zcela jasné, kdy bude možnost znovuotevření. Doufáme, že vás v expozici budeme moct přivítat co možná nejdříve a o jejím otevření vás budeme informovat.

Venku je navíc mlha, zima a do sněhové vánice by ani psa nevyhnal. Přece jenom vás potěšíme. Zpřístupnili jsme další z filmů Karla Zemana, který můžete zhlédnout s horkým čajem pod dekou z pohodlí domova. Pohádka o Honzíkovi a Mařence vás vtáhne do děje spolu s malým rytířem, který nakonec zjistí, že prosté přátelství je víc, než všechno zlato světa. Pohádka bude ke zhlédnutí až do konce ledna, tak si udělejte pohodlí a užijte si další fantastické dílo Karla Zemana.