Otevíráme nové kurzy a kroužky animace

Období únor - červen 2019

Od pondělí 25. února otevíráme pololetní kurzy a kroužky animace pro děti i pro dospělé na období únor-červen 2019.  V tomto období otevíráme 1 kurz animace pro dospělé a 4 druhy kroužků animace pro děti. Rozhýbejte s námi svět i Vy!

Kurz animace a trikové tvorby pro dospělé

Rádi kreslíte, vymýšlíte příběhy a toužíte po vlastní tvorbě? Chcete se naučit s profesionálními animačními programy nebo se jen tak odreagovat od denního shonu? Právě pro Vás je určen kurz klasické animace a trikové tvorby pro dospělé. Každé pondělí od 19:00 do 21:00 se můžete těšit na dvě hodiny plné animace, kterými Vás provede zkušená lektorka a profesionální animátorka. Kurz začíná 25. 2. 2019 a trvá 12 týdnů. Přihlásit se můžete odesláním vyplněné přihlášky na info@muzeumkarlazemana.cz – přihláška na kurz animace pro dospělé.

CHCI SE O KURZU DOZVĚDĚT VÍCE

Kroužky animace a trikové tvorby pro děti

Vyšlete své malé dobrodruhy poznat svět kouzelné animace! Odborné lektorky ze spolku Ultrafun děti seznámí se základy filmové řeči, principy animace a základními postupy tvorby animovaného filmu a to prostřednictvím výkladu, ukázek a především kratších praktických cvičení. Velká část kroužku je věnována tvorbě společného nebo individuálního animovaného filmu a to od vymýšlení scénáře, přes výtvarnou realizaci a animaci až po závěrečnou postprodukci v počítači. Kroužky začínají v týdnu od 25. února 2019 a trvají 16 týdnu. Přihlásit se můžete odesláním vyplněné přihlášky na info@muzeumkarlazemana.cz – přihláška na kroužek animace pro děti. V období únor-červen 2019 otevíráme:

Kroužek klasické animace se základy počítačové animace Pondělí 15:00-17:00 ZJISTIT VÍCE
Kroužek klasické animace a trikové tvorby Pondělí 17:00-19:00

Úterý 17:00-19:00

ZJISTIT VÍCE
Kroužek kombinovaných technik a počítačové animace Čtvrtek 15:00-17:00 ZJISTIT VÍCE
Kroužek kreslené a počítačové animace Čtvrtek 17:00-19:00 ZJISTIT VÍCE