KOUPIT VSTUPENKU
E-SHOP

KE VSTUPENCE DO MUZEA DVD JAKO DÁREK

Akce platí do 24. 5. 2020
Ke vstupence DVD jako dárek

Tak jsme se dočkali. V pondělí 11. 5. v 10:00 opět otevíráme muzejní brány. A to ne jen tak! Až do 24. května rozdáváme ke každé online vstupence DVD s filmem Karla Zemana v hodnotě 129 Kč jako dárek. Vybírat můžete z filmů Cesta do pravěku, Vynález zkázy a Baron Prášil. Vstupenky jsou platné 14 dní a už teď jsou v prodeji.

KOUPIT VSTUPENKU A DOSTAT DÁREK

Nákupem vstupenek podpoříte další chod Muzea Karla Zemana v této nelehké době. Děkujeme velmi za Vaši podporu a těšíme se, že se již brzy opět společně vydáme do světa filmové fantazie Karla Zemana.

Akce platí pouze při nákupu online vstupenek. Neplatí na pokladně Muzea. Plavby lodí jsou do odvolání zrušeny. 

Moje rouška chrání tebe, …

Na znovu otevření jsme se pilně připravovali několik týdnů. Věříme, že jsme udělali vše proto, aby návštěva Muzea byla stejně tak bezpečná jako zábavná. Své zaměstnance vybavujeme jednorázovými chirurgickými rouškami nebo speciálními bavlněnými s potisky létajících strojů z filmů Karla Zemana (v prodeji i pro návštěvníky). Expozici pravidelně a důkladně dezinfikujeme. Na vstupech bude volně k dispozici dezinfekce. Dodržujeme max. kapacitu 21 osob včetně personálu. 

… tvoje rouška chrání mě.

Děláme vše a ještě mnohem více pro zdraví našich zaměstnanců i návštěvníků. Bez vás to ale nezvládneme! Proto prosíme o dodržování následujících hygienických opatřeních při vstupu do expozice nebo obchodu muzea.

  • Máte roušku? A mohli bychom ji vidět? Nošení roušek je povinné v celém areálu Muzea Karla Zemana (vstup, expozice, obchod, toalety, venkovní triky). Roušky s potisky z filmů Karla Zemana možné zakoupit v muzeu.
  • Dezinfekce, nejlepší přítel (zdravého) člověka. Před vstupem do muzea si, prosím, důkladně vydezinfikujte ruce.
  • Hromadné výlety odložme na jindy. Maximální možný počet osob v muzeu je podle nařízení Vlády ČR 21 osob včetně personálu. Pokud by byla kapacita naplněna, prosíme o chvíli strpení, než budete moct být vpuštěni dovnitř.
  • Sem ze zlatými kreditkami, alias preferujeme bezkontaktní platby kartou.
  • Osobní prostor hýbe světem. Udržujte rozestupy od ostatních návštěvníků min. 2 metry. Netýká se rodinných příslušníků. My Češi to známe, ale ve světě se to třeba konečně naučí!
  • Kdo nemá rozum, není Čech. Vstup do Muzea na vlastní nebezpečí. Muzeum, ani jeho provozovatel, neručí za zdravotní stav všech návštěvníků. Návštěvu zvažte, pokud patříte do rizikové skupiny obyvatel. Pokladní nejsou povinni kontrolovat, zda jsou návštěvníci ve skupině členy rodiny, nebo obývají společnou domácnost apod.
  • Zákaz vstupu zombie a ostatním nakaženým, alias zákaz vstupu do Muzea všem osobám podléhajícím karanténě.