KOUPIT VSTUPENKU
E-SHOP

Slavíme 8. narozeniny a těšíme se na lepší časy!

19. 10. 2020

V říjnu slaví Muzeum Karla Zemana 8. narozeniny ve znamení čekání na lepší časy. Vzhledem k současné situaci je Muzeum zavřené, ale o to víc chceme rozdávat radost.

Pokud nevíte co je sponkosaurus nebo prosvětlovačka, koukněte na náš e-shop, kde na vás čekají ty nejzáhadnější dárky, které vám v těchto složitých časech radost určitě přinesou. A jestli chcete rozdávat radost s námi, můžete obdarovat někoho blízkého dárkovým poukazem na návštěvu Muzea nebo na unikátní produkty z e-shopu.

Navíc jsme se rozhodli zpřístupnit pro vás filmy Čarodějův učeň a Ukradená vzducholoď, aby vám čekání na lepší časy rychleji uteklo. Podívejte se s dětmi na pohádku o Krabatovi a zlém čaroději, ve které nakonec láska přemůže všechna kouzla. Nebo se přeneste do světa inspirovaného Julesem Vernem a potkejte Kapitána Nema během dobrodružství v Ukradené vzducholodi.

A pokud máte NETFLIX, mrkněte na nabídku digitálně zrestaurovaných filmů od Karla Zemana a zpříjemněte si večer s Baronem Prášilem, Vynálezem zkázy nebo Cestou do pravěku.